Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Pēdējās izmaiņas veiktas:
13.05.2012

 

Docente Inga Skreitule-Pikše, Dr.psych., māca ģimenes psiholoģiju, psiholoģiskās izpētes metodes, vardarbības psiholoģiju un konfliktoloģiju. Pētnieciskās intereses ir saistītas ar vecāku - bērnu savstarpējo attiecību un bērnu attīstības izpēti. Strādā kā psiholoģe ar bērniem un viņu vecākiem, regulāri vada vecāku mācību programmu "Bērna emocionālā audzināšana", kā arī papildus ir apguvusi un psihologa darbā izmanto smilšu spēļu un Marte Meo terapijas metodes. Ir Latvijas Klīnisko psihologu asociācijas sertifikācijas komisijas locekle.

Pilnu CV skatīt šeit.

e-pasts: inga.skreitule@apollo.lv 

Publikācijas

Skreitule-Pikse, I. (2010). Effectiveness of the BEA Parent Training Program in Latvia. Baltic Journal of Psychology, 11 (1, 2), 51 - 61.

Skreitule-Pikse, I., Sebre, S., & Lubenko, J. (2010). Child Behavior and Mother-Child Emotional Availability in Response to Parent Training Program: Moderators of Outcome. Procedia Social and Behavioral Sciences Journal, 5, 1418 - 1424.

Skreitule-Pikše, I. & Sebre, S. (2008). Vecāku kompetences izjūtas skalas adaptācija Latvijā. Latvijas Universitātes raksti. Psiholoģija, 742, 67-77.